Drodzy Klienci,

Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego, w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, chcielibyśmy poinformować o wprowadzeniu poniższych zmian organizacyjnych w naszym gabinecie  od dnia 16.10.2020:

1.W obecnej sytuacji Gabinet otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 -12:00 i 16:00-20:00 , do odwołania
( 18:00-19:00 TYLKO UMÓWIONE INDYWIDUALNIE KONTYNUACJE LECZENIA !!!
19:00-20:00 STANY NAGŁE , niemożliwe do umówienia  ) .

Wizyty  niezaplanowane nagłe możliwe tylko i wyłącznie  w godzinach 19:00-20:00    4- 5 osób   po akceptacji lekarza    ( proszę o wybaczenie, jeżeli Państwo nie zostaniecie przyjęci, ale czasami jest to niemożliwe czasowo,  proszę wtedy korzystać z innych lecznic np . Przychodni Gogulscy w Borówcu czy Kliniki Dra Wąsiatycza( 24 h) w Poznaniu

PRZYJĘCIA TYLKO OSÓB ZAREJESTROWANYCH W GRAFIKU PRZYJĘĆ ( strona internetowa) LUB   UMÓWIONYCH INDYWIDUALNIE !!!!

  1. W chwili obecnej proszę o korzystanie pojedynczo z poczekalni wewnątrz Gabinetu lub  o oczekiwanie na zewnątrz na swoją kolej  lub w aucie na parkingu.
  2. Po przyjściu do Gabinetu  zadbać proszę bezwzględnie o higienę  (DEZYNFEKCJA RĄK ) .
  3. Proszę, aby na wizytę z pupilem przybył tylko i wyłącznie  JEDEN OPIEKUN  rodzina niech pozostanie w domu ( SZCZEGÓLNIE DZIECI ) lub na zewnątrz, jeżeli nie ma innej możliwości.
  4. Osoby wykazujące jakiekolwiek objawy choroby (m.in. katar, kaszel, gorączka, duszności, bóle mięśni) proszę  o pozostanie w domu. Lekarz ma prawo odmówienia wizyty choremu klientowi.
  5. Jeśli to możliwe, opłatę za wizytę dokonać proszę w formie bezgotówkowej (karta płatnicza, telefon).

Standardowo prowadzona jest codzienna dezynfekcja pomieszczeń przy użyciu lamp UV i środków bakterio- oraz wirusobójczych a także ozonowania.

Liczę na Państwa wyrozumiałość i wierzę, że wprowadzenie powyższych zmian, pomoże nam wszystkim  w zdrowiu przetrwać ten trudny czas.

Dziękuję za zrozumienie,

Paweł Botko

Lekarz weterynarii