Drodzy klienci,
Ze względu na ogłoszenie w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego,
w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, chcielibyśmy poinformować
o wprowadzeniu poniższych zmian organizacyjnych w naszym gabinecie  od dnia 16.03.2020:

1.W obecnej sytuacji Gabinet otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 -11:00 i 16:00-19:00, natomiast w soboty 9:00 – 12:00 (restrykcyjnie bez dodatkowych możliwości) , do odwołania . Przyjęcia tylko osób zarejestrowanych w grafiku przyjęć!!!
2. Proszę aby wchodziły do środka TYLKO pojedyncze osoby lub osoby z jednej rodziny.
3. W chwili obecnej proszę o niekorzystanie z poczekalni wewnątrz Gabinetu i  o oczekiwanie na swoją kolej na zewnątrz Gabinetu  w odległości przepisowej min 2 metrów  lub w aucie na parkingu.
4. Po przyjściu do Gabinetu  zadbać proszę o higienę rąk (w łazience do Waszej dyspozycji jest mydło dezynfekcyjne , ręczniki jednorazowe).
5. Proszę, aby na wizytę z pupilem przybył  w miarę możliwości JEDEN OPIEKUN  – rodzina niech pozostanie w domu ( SZCZEGÓLNIE DZIECI ) lub na zewnątrz, jeżeli nie ma innej możliwości.
6. Osoby wykazujące jakiekolwiek objawy choroby (m.in. katar, kaszel, gorączka, duszności, bóle mięśni) proszę  o pozostanie w domu. Lekarz ma prawo odmówienia wizyty choremu klientowi.
7. Wizyty profilaktyczne proszę umawiać na dalszy termin dla własnego bezpieczeństwa
8. Jeśli to możliwe, opłatę za wizytę dokonać proszę w formie bezgotówkowej (karta płatnicza, telefon).

Standardowo prowadzona jest codzienna dezynfekcja pomieszczeń przy użyciu lamp UV i środków bakterio- oraz wirusobójczych a także ozonowania.

Liczę na Państwa wyrozumiałość i wierzę, że wprowadzenie powyższych zmian, pomoże nam wszystkim  w zdrowiu przetrwać ten trudny czas.
Dziękuję za zrozumienie,
Paweł Botko

Lekarz weterynarii