Drodzy Klienci,

Ze względu na ogłoszenie w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego,w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, chcielibyśmy poinformować o wprowadzeniu poniższych zmian organizacyjnych w naszym gabinecie  od dnia 16.03.2020:

1.W obecnej sytuacji Gabinet otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 -11:00 i 16:00-19:00 , do odwołania ( 19:00-20:00 TYLKO KONTYNUACJE LECZENIA !!!). 

Przyjęcia tylko osób zarejestrowanych w grafiku przyjęć( strona internetowa) lub umówionych indywidualnie !!!

  1. W chwili obecnej proszę o niekorzystanie z poczekalni wewnątrz Gabinetu i  o oczekiwanie na swoją kolej na zewnątrz Gabinetu  w odległości przepisowej min 2 metrów  lub w aucie na parkingu.
  2. Po przyjściu do Gabinetu  zadbać proszę o higienę rąk (DEZYNFEKCJA RĄK I ZAŁOŻENIE MASECZKI / PRZYŁBICY !!!! ) .
  3. Proszę, aby na wizytę z pupilem przybył  JEDEN OPIEKUN – rodzina niech pozostanie w domu ( SZCZEGÓLNIE DZIECI ) lub na zewnątrz, jeżeli nie ma innej możliwości.
  4. Osoby wykazujące jakiekolwiek objawy choroby (m.in. katar, kaszel, gorączka, duszności, bóle mięśni) proszę  o pozostanie w domu. Lekarz ma prawo odmówienia wizyty choremu klientowi.
  5. Wizyty profilaktyczne proszę umawiać na dalszy termin dla własnego bezpieczeństwa
  6. Jeśli to możliwe, opłatę za wizytę dokonać proszę w formie bezgotówkowej (karta płatnicza, telefon).

Standardowo prowadzona jest codzienna dezynfekcja pomieszczeń przy użyciu lamp UV i środków bakterio- oraz wirusobójczych a także ozonowania.

Liczę na Państwa wyrozumiałość i wierzę, że wprowadzenie powyższych zmian, pomoże nam wszystkim  w zdrowiu przetrwać ten trudny czas.

Dziękuję za zrozumienie,

Paweł Botko

Lekarz weterynarii